بستن
سبد خرید
فروشگاه اینترنتی واسط/ کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home
تصویر اسلایدر
کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home

کارواش کارچر مدل K۵ Premium Full Control Plus Home

دسته: کارواش
انتخاب فروشگاه دنیای کارواش (۰ امتیاز از ۰ خرید)
کارواش کارچر k ۵
زمان آماده سازی: ۲ روز
قیمت: تماس بگیرید
۰۹۹۲۱۰۶۸۵۷۱
مشخصات محصول
میزا فشار ۱۴۵ بار
توان ۲۱۰۰ وات
حداکثر دبی ۵۰۰ لیتر در ساعت
متراژ شلنگ ۸ متر
نازل فشار قوی متغییر چند منظوره
اقلام همراه دستگاه فیلتر ترکیبی سوراخ دار برای تصفیه آب
اقلام همراه دستگاه قرقره شلنگ فشار قوی
اقلام همراه دستگاه موتور خنک شونده با آب
اقلام همراه دستگاه فشار قوی ۱ لیتری
محصولات مرتبط
کارواش ۱۴۰ بار رونیکس مدل: RP-U۱۴۱ کارواش ۱۴۰ بار رونیکس مدل: RP-U۱۴۱
فروشگاه: دنیای کارواش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴G-۲۱۰۰D کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴G-۲۱۰۰D
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴G-۲۵۰۰C کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴G-۲۵۰۰C
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش ۱۳۰ بار دینامی ابی مکس مدل: EM-۳۰۲۵ کارواش ۱۳۰ بار دینامی ابی مکس مدل: EM-۳۰۲۵
فروشگاه: هایپر صنعت
قیمت: ۵,۵۲۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش اسپیکو،۱۰۰بار، مدل۲۵MB کارواش اسپیکو،۱۰۰بار، مدل۲۵MB
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش صنعتی ۱۸۰ بار هاچاسو کارواش صنعتی ۱۸۰ بار هاچاسو
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش ۱۱۰ بار  یونیورسال رونیکس RP-U۱۱۱ کارواش ۱۱۰ بار یونیورسال رونیکس RP-U۱۱۱
فروشگاه: دنیای کارواش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴-۲۲۰۰ کارواش خانگی اسپیکو مدل SP۷۰۴-۲۲۰۰
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۵,۱۵۰,۰۰۰ تومان
خرید
پمپ و کارواش خانگی ۱۳۵ بار استریم مدل: QL-۳۱۰۰F پمپ و کارواش خانگی ۱۳۵ بار استریم مدل: QL-۳۱۰۰F
فروشگاه: اسپیکو
قیمت: ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
خرید
کارواش خانگی۱۳۵ بار ابی مکس مدل: EM-۱۸۰۸A کارواش خانگی۱۳۵ بار ابی مکس مدل: EM-۱۸۰۸A
فروشگاه: هایپر صنعت
قیمت: ۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
توضیحات تکمیلی محصول مطالعه بیشتر
خرید بهترین کارواش خانگی کارچر| مزیت و خصوصیات فنی
بهترین کارواش پر قدرت متعلق به برند کارچر می باشد این کارواش دارای توانایی و عملکرد بسیار بالایی بوده و از این جهت جز بهترین کارواش خانگی شناسایی می شود.
کارواش کارچر مدل K5 یکی از بهترین و قویترین کارواش موجود در بازار می باشد. خرید کارواش کارچر در نمایندگی فروش کارواش در فروشگاه اینترنتی بی واسط به قیمت ارزان و کارخانه عرضه می گردد. قیمت کارواش کارچر با توجه به کیفیت بالای آن معمولا نسبت به نمونه های چینی و ایران دارای نرخ بالاتر می باشد. بهترین کارواش خانگی کارچر مجهز به انواع لوازم پیشرفته می باشد که انتخاب آن بعنوان یک دستگاه تمیز کننده باعث افزایش بهروری و همچنین پاکسازی سریع سطوح می گردد.

اختراع کارواش خانگی بعنوان یک دستگاه شستشوی سریع، انقلابی عظیم در دنیای شستشوی ماشین و تجهیزات خانه به ارمغان آورده است. کارواش ها معمولا حجم بزرگی از فرایند شستشو تجهیزات خانگی و صنعتی را بر عهده دارند و از این حیث بعنوان یک وسیله ای پیشرو در امر پاکسازی لوازم می باشند. استفاده از آب با فشار بالا سبب از بین رفتن کلیه کثیفی ها شامل آلودگی ها، گرد و غبارها، چربی های روغن و غیره می گردد و کلیه سطوح را پاک و تمیز نگهداری می کند

ما در فروشگاه بی واسط بهترین مارک کارواش خانگی از جمله برند های مطرح مانند رونیکس، توسن و غیره را مورد ارزیابی قرار دادایم و در این بخش به بهترین کارواش برند کارچر می پردازیم. کارواش کارچر یکی از بهترین کارواش خانگی و نیمه صنعتی موجود در بازار می باشد که دارای طیف وسیعی در بازار بوده و برای نظافت انواع سطوح مختلف مانند، شتشوی خودرو و نظافت دیوارها، شیشه ها، درو پنجره و غیره دارای کاربرد گسترده می باشد.

آیا می دانید برخی از کارواش های برند کارچر از جمله بهترین و پر مصرفترین کارواش در ایالت متحده آمریکا هستند. این به این دلیل است که آنها در طرح های بسیار نوآورانه و انعطاف پذیر ارائه می شوند که می تواند قابلیت استفاده را به سطح کاملاً جدیدی برساند.

خرید بهترین کارواش خانگی کارچر مدل: K5

خرید بهترین کارواش خانگی کارچر در فروشگاه اینترنتی بی واسط به قیمت ارزان کارخانه می باشد. کارواش کارچر معمولا دارای طراحی منحصر بفرد و بسیار زیبا می باشند. کلیه اطلاعات درج شده در کاتالوگ کارواش کارچر یعنی اطلاعات نامی این کارواش با خصوصیات عملی آن جهت نظافت تجهیزات خانگی معمولا یکسان می باشد. سرعت جریان و میزان فشار در کارواش برند کارچر بالا می باشد و همچنین شلنگ، سیم و کلیه لوازم این محصول از مواد درجه یک ساخته شده اند.

طراحی نوآورانه

نکارواش کارچر در میان کلیه برندهای موجود در بازار از جمله زیباترین کارواش خانگی می باشد.کارولش کارچر K7 در میان کارواش های خانگی برند دیگر دارای طراحی بسیار نوآورانه و زیبا میباشد که خرید این محصول را در برابر دیگران توجیه پذیر کرده است.

جهت سهولت در کاربرد این محصول بمنظور شستشو خودرو تجهیزات جانبی زیادی از جمله چهار چرخ دنبال کننده بسیار کاربردی و حلقه های شلنگ اصلاح شده و غیره را به این دستگاه افزوده است.

سطح عملکرد بسیار بالا

ما عملکرد خوب و سطح بالای انعطاف پذیری در مارک کارچر را کاملاً دوست داریم. به شما این امکان را می دهد که با فشار قابل تنظیم، زاویه پاشش، و غیره، با شرایط خود عملیات شستشو را انجام دهید.

امنیت بالاهنگامی که صحبت از مشخصات ماشین های واشر تحت فشار می شود ، کارچر هیچ چیز را به خطر نمی اندازد. شما می توانید برای همه اهداف و مشاغل به آن اعتماد کنید. همچنین پوشش GCFI و ضد آب IPX برای محافظت از شما و خانواده شما در برابر انواع خطرات مربوط به شستشوی تحت فشار ارائه می دهد.

تجهیزات جانبی پیشرفته

به طور مشابه، شامل چندین ضمیمه مختلف مانند تمیز کننده های سطح سخت و برس های چرخشی است که می تواند به شما در آماده سازی سطحی برای شستشو با فشار کمک کند. ما در قسمت ضمیمه این واشرها با همه چیز از چوب های قابل تعویض تا نازل های توربو برخورد کرده ایم.آنها غالباً دارای مخزن های شوینده هستند که حاوی مواد شوینده برای شما هستند و به شما در استفاده در حین حرکت کمک می کنند. برخی از بهترین محصولات کارچر همچنین شامل قرقره های شلنگ و سیم کابل به طول ده متر است که شما را در تمام طول روز آماده نگه می دارد. موتورها آب خنک و پمپ ها بدون خوردگی هستند.

طول عمر بالا

بهترین کارواش خانگی کارچر معمولا دارای موتور قدرتمند با طول عمر بالای می باشد. این دستگاه همچنین دارای میزان استهلاک پایینی کمی همین امر سبب شده که این محصول در زمره بهترین کارواش خانگی قرار بگیرد. کارواش کارچر بدلیل بهره گیری از یک موتور قدرتمند همچنین دارای گارانتی بلند مدت و خدمات پساز فروش مطوئن می باشد. خرید کارواش کارچر با توجه به گرون قیمت بودن در طول زمان یک محصول مناسب و مقرون بصرفه می باشد.

مزایای بهترین کارواش خانگی کارچر

بهترین کارواش خانگی برند کارچر معمولا بدلیل وجود لوازم جانبی با کیفیت نسبت به برندهای دیگر دارای مزایای بیشتری می باشد. عوامل زیادی وجود دارد که بهترین کارواش خانگی برند کارچر را از بقیه بازار متمایز می کند. در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. مهمترین تفاوتی که کارچر نسبت به برند های دیگر دارد، طراحی متفاوت و مدرن این محصول در مقابل با رقبا دیگر می باشد. کارواش کارچر دارای پوشش گارانتی قابل توجهی را ارائه می دهد و خدمات پس از فروش این محصول از جمله بهترین خدمات می باشد.

نازل

میله های اسپری در ویژگی های خود به طرز شگفت انگیزی منحصر به فرد هستند. لازم نیست نگران تعویض نازل ها و ایجاد چندین اتصال خسته کننده و خسته کننده قبل از استفاده از دستگاه خود باشید. یک چرخش ساده به میله اسپری می تواند به شما کمک کند با فشار بیشتری روی لکه ها بسیار چسبنده باعث حذف آنها از سطوح شده از آسیب به سطوح خودرو جلوگیری می کند.

کارواش کارچر همچنین دارای نازل های متنوعی از جمله - Vario Power Spray Wands و Dirt blaster Spray Wands می باشد که هرکدام عملکرد مناسبی را جهت پاکسازی سطوح نشان می دهند.

برای لذت بردن از حداکثر انعطاف پذیری و سهولت می توانید از این نازل تخصصی به جای یکدیگر استفاده کنید. نازل نابود کننده آلودگی بیشتر جهت رفع کثیفی برای ایجاد فشار زیاد برای تمیز کردن سطوح آغشته به خاک طراحی شده اند.

موتور

موتور کارواش کارچر یک موتور کم صدا و تقریبا سایلنت می باشد و دارای طول عمر بالاتری در مقابل کارواش بوش برخوردار می باشد. موتوراین دستگاه با آب خنک می شوند تا مطمئن شوند که پنج برابر موتور معمولی که توسط یک مارک معمولی استفاده می شود دوام دارند. به طور مشابه، پمپ کارواش دارای فشار زیاد و دوام بالا است.

با توجه به جنس بدنه دارای میزان خورندگی پایین هستند. جریان روان تری از آب را برای شما فراهم می کند.در بازار بسیاری از مشتریان بدنبال کارواش برند بوش هستند، اما کارواش کارچر در مقایسه با بسیاری از مارک های دیگر در بازار بسیار ترجیح داده شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت کارچر آلمان ضمانت نامه های شگفت انگیزی را برای دساگاه کارواش تحت فشار ارائه می دهد - مواردی که ما اغلب در زمینه دستگاه کارواش برندهای دیگر مشاهده نکرده ایم. دلیل این امر این است که برند های دیگر به دلیل هزینه کم و دسترسی راحت و دارای دوام پایین تر ارزش گذاری می شوند. آنها از حیث هزینه کرد معمولا برای مشتریان راحت تر در دسترس هستند و همین امر سبب شده این کارواش ها بسیار محبوب باشند.

دستگاه کارواش کارچر معمولا دارای گارانتی بلند مدتا تا سه سال می باشد که با خدمات پس فروش عالی از محصولات خود پشتیبانی می کند. گارانتی بلند مدت کارواش کارچر آلمان نشان دهند کیفیت عالی و همچنین ماندگاری بالا این برند می باشد.

کنترل و کاربری راحت

در مورد محصولات Karcher، این محصول دارای قابلیت استفاده واقعا بالا است. می توانید با یک حرکت ساده پای خود دستگاه کارواش کارچر راروشن و خاموش کنید. نه تنها این، دستگاه کارواش دارای قابلیت های منحصر بفردی می باشند که می توانید نوع پاشش میزان پاشش، نوع اسپره دستگاه کارواش کارچر را تنظیم کرده و عملیات شستشوی سطوح را انجام دهید. استفاده از پیشرفته ترین مکانیزم ها در دستگاه کارواش خانگی کارچر سبب می شود که این دستگاه بعنوان بهترین کارواش خانگی موجود در بازار ایران و جهان شناخته شود.

کارواش کارچر K5 Premium Full Control Plus Home

اگر بدنبال بهترین کارواش کارچر آلمان هستید کارواش کارچر K5 یکی از بهترین کارواش های موجود در بازار می باشد. این کارواش از جمله یکی از بهترین کارواش کاربردی و قدرتمند می باشد که دارای کاربری بسیار بالای می باشد. کارواش کارچر مدل K5 معمولا دارای قدرتمند بسیار بالا که به 3000 وات می باشد این قدرت انواع کارایی ها را براحتی انجام می دهد.

ابعاد این دستگاه نیز مانند توان آن بیش از سایر کارواش ها بوده اما به دلیل وجود چرخ در قسمت زیرین آن، دستگاه کارواش کارچر دارای دو چرخ در بخش پایینی می باشد که امکان جابجایی راحت تر این محصول را فراهم می کند، حداکثر فشار آب خروجی از این دستگاه قدرتمند 160 بار است.قدرت بالای این دستگاه این امکان را به این کارواش می دهد انواع کثیفی را براحتی برطرف سازند.

دستگاه کارواش مجهز به ده متر شلنگ و همچنین دارای بخش شلنگ جمع کن می باشدکه از افتادن و آسیب به شلنگ در بخش های مختلف جلوگیری بعمل می آید.

دستگاه کارواش کرشر K7 معمولا با فشار 160 بار قادر می باشد که 10 لیتر آب را با فشار بالا از نازل خارج کرده سبب شستشوی سطوح مختلف می گردد. این کارواش قادر است در مدت زمان یک دقیقه 10 لیتر آب را به شکل پرفشار از نازل خود خارج کند. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به استاندارد IPX5، قابلیت مکش آب از مخزن و محلول شوینده ی چندمنظوره ی آن اشاره کرد.

خصوصیات فنی بهترین کارواش کارچر مدل K5

کارواش K5 مدل PREMIUM دارای یک مدل از نوع القایی می باشد این کاراواش دارای توان 2100 وات و حداکثر دبی 500 لیتر در ساعت می باشد. کارواش K5 دارای 145 بار می باشد که براحتی انواع سطوح را شستشو می دهد. کارواش کارچر K5 دارای فیلترهای ترکیبی سوراخدار جهت تصفیه آب می باشد. این کارواش دارای موتور خنک شونده و نازل متغییر چند منظور می باشد که همن مشخصه این کارواش را در میان بهترین ها قرار داده است.

قیمت کارواش خانگی K5 بعنوان بهترین کارواش موجود در بازار

۱۴۰۱/۰۲/۳۱
نظرات کاربران
نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید:
میزان رضایت مندی:
متن نظر: ثبت نظر
ورود یا عضویت در سایت
افزودن محصول به سبد خرید
پرداخت بخشی از هزینه جهت کارشانسی اولیه
بررسی صحت و اصالت محصولات توسط کارشناس
پرداخت مابقی هزینه و هزینه ارسال
ارسال سفارش