بستن
سبد خرید
فروشگاه اینترنتی واسط/ خرید دستگاه هواده اسپلش سه فاز ۱.۵ اسب کد:KH-۰۰۵
تصویر اسلایدر
خرید دستگاه هواده اسپلش سه فاز ۱.۵ اسب کد:KH-۰۰۵

خرید دستگاه هواده اسپلش سه فاز ۱.۵ اسب کد:KH-۰۰۵

دسته: دستگاه هواده اسپلش
انتخاب فروشگاه تجهیزات پرورش (۰ امتیاز از ۰ خرید)
وزین سبز (۰ امتیاز از ۰ خرید)
- دارای بهترین زاویه برخورد و سطح کاملاً صیقلی

مناسب ترین شرایط برای افزایش طول عمر موتور

و مصرف بهینه برق برای دستگاههای هوادهی را فراهم آورده است.
زمان آماده سازی: آماده ارسال
قیمت: تماس بگیرید
۰۹۰۳۴۷۶۱۷۷۲
مشخصات محصول
ولتاژ ۳۸۰ ولت
آمپر ۳ آمپر
قدرت ۱.۱ کیلو وات
توان ۱.۵ اسب
ظرفیت هوادهی ۲۳۵۰۰ گرم اکسیژن
تهویه آب ۴۵۶۰ لیتر در دقیقه
محصولات مرتبط
هواده اسپلش تک فاز ۲ اسب (شیل تکنیک)کد:LO-۰۳۱ هواده اسپلش تک فاز ۲ اسب (شیل تکنیک)کد:LO-۰۳۱
فروشگاه: لوتوس صنعت سازان مازندران
قیمت: تماس بگیرید
خرید
پروانه اسپلش پروانه اسپلش
فروشگاه: آبزیسان
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اسپلش ۲ اسب تکنو آبزی(موتور استریم) اسپلش ۲ اسب تکنو آبزی(موتور استریم)
فروشگاه: تکنوآبزی
قیمت: ۴,۴۳۰,۰۰۰ تومان
خرید
هواده سوپر اسپلش تکفاز یک متری(شیل تکنیک)کد:LO-۰۱۸ هواده سوپر اسپلش تکفاز یک متری(شیل تکنیک)کد:LO-۰۱۸
فروشگاه: لوتوس صنعت سازان مازندران
قیمت: ۳,۶۷۰,۰۰۰ تومان
خرید
اسپلش اسپلش
فروشگاه: تجهیزات پرورش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
هواده اسپلش یک اسب استریم هواده اسپلش یک اسب استریم
فروشگاه: تجهیزات پرورش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اسپلش ۱.۵ اسب تکنو آبزی(موتور استریم)
فروش ویژه
اسپلش ۱.۵ اسب تکنو آبزی(موتور استریم)
فروشگاه: تکنوآبزی
قیمت: ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید
دستگاه هواده اسپلش تکفاز یک اسب موتور کد:KH-۰۰۱ دستگاه هواده اسپلش تکفاز یک اسب موتور کد:KH-۰۰۱
فروشگاه: تجهیزات پرورش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
هواده اسپلش تکفاز ۱.۵ اسب استریم کد:KH-۰۰۴ هواده اسپلش تکفاز ۱.۵ اسب استریم کد:KH-۰۰۴
فروشگاه: تجهیزات پرورش
قیمت: تماس بگیرید
خرید
هواده اسپلش تکفاز ۱.۵ اسب استریم کد:KH-۰۰۴ هواده اسپلش تکفاز ۱.۵ اسب استریم کد:KH-۰۰۴
فروشگاه: وزین سبز
قیمت: ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
خرید
توضیحات تکمیلی محصول مطالعه بیشتر
انواع هواده اسپلش پرورش ماهی
امروزه با توجه به شنتاختی که جامعه بشری نسبت به آبزیان پیدا کرده اند استفاده از آبزیان رشد زیادی پیدا کرده بطوری که صید آبزیان از دریا جوابگویی تقاضا دسترسی به ماهی را نمی تواند جبران کند. بنابراین، محققین به فکر توسعه آبزی پروری گسترده افتادند، تا با استفاده از تولید غذا با کیفیت سلامت جامعه تامین کنند. در گذشته پرورش ماهی بیشتر از طریق پروش گسترده در محیط بزرگ صورت می گرفت(آببندانها) اما این روش پرورش بدلیل گستردگی و کاهش میزان تولید در واحد سطح هرگز جایگزین صید آبزی در دریا نگردید.

پرورش ماهی در استخر بصورت های گوناگونی صورت می گیرد، این روشها بر اساس میزان آبزی پرورش یافته در واحد سطح به چندین گروه دسته بندی می شوند.

 1. پروش گسترده که پیشتر توصیف گردید
 2. پروش نیمه متراکم: روش نیمه متراکم میزان تولید 25 کیلو در هر مترمکعب می باشد. که نیازمند تامین اکسیژن از طریق تزریق اکسیژن می باشد.
 3. پرورش متراکم در شاخه آبزیان، پرورش متراکم ماهی یکی از روش های نوین تولید انبوه ماهی می باشد. در این روش میزان تولید آبزی 100 کیلو در هر متر مکعب می باشد.

هواده اسپلش

انواع هواده پرورش ماهی

در روش پرورش متراکم بدلیل تجمع آبزیان نیاز به اکسیژن تا حد فوق اشباع می باشد. مصرف اکسیژن آب در پرورش متراکم ماهی بالا بوده و انتشار اکسیژن از هوا به داخل آب جوابگوی تامین اکسیژن نمی باشد. جهت جبران کمبود اکسیژن استخرهای پرورش در سیستم های متراکم، نیازمند تامین انواع هوادهای استخر پرورش ماهی و تجهیزات آبزی می باشد. انواع هواده پرورش ماهی و تجهیزات آبزیان هوادهی استخر پرورش ماهی بدلیل عملکرد به چندین بخش تقسیم میگردند.

 1. هواده اسپلش
 2. - هواده ایرجت
 3. هواده کمبوجت
 4. هواده بلوئر ساید چنل یا پمپ مرکزی
 5. هواده فورس

خرید هواده فورس قیمت عمده

هواده فورس

هواده اسپلش پرورش ماهی

یکی از انواع هواده پرورش ماهی، دستگاه هواده اسپلش می باشد، این دستگاه جهت هوادهی استخرهای پرورش با عمق، و دبی متفاوت در مدل های متنوع ساخته و طراحی شده اند. مکانیزم تمامی دستگاه های هواده اختلاط هوا با آب می باشد که با روش های مختلف صورت می گیرد. دستگاه های هواده استخر علاوه بر اختلاط هوا با آب موجب بهم خوردن لایه های مختلف آب می شوند که این بهم خوردگی خود باعث می شود دمای آب در نقاط مختلف یکسان شده و ذرات غذا در لایه های مختلف پخش گردد و همه ماهیان بتوانند دسترسی یکسانی به منابع غذایی داشته باشند.

قیمت هواده اسپلش

بچه ماهی ها از شیارهای اسپلش معمولی عبور کرده و با برخورد به پروانه اسپلش تلف می گردند با نصب حفاظ بچه ماهی به اسپلش از تلفات بچه ماهی بطور کامل جلوگیری می شود.

وب سایت عمده فروشی بی واسط انواع مختلف هواده پرورش ماهی از قبیل هواده اسپلش، هواده پدل ویل، هواده کمبوجت، ایرجت، سوپر فورس، دیفیوزر، ونچوری و سایر تجهیزات آبزی پروری را در سبد کالایی خود عرضه می کند. برای مشاوره، دریافت قیمت انواع هواده، قیمت انواع اسپلش به وب سایت بی واسط مراجعه کرده و از انواع قیمت ها مطلع شوید. جهت خرید دستگاه هواده سوپر اسپلش کلیک کنید.

انواع هواده اسپلش استخر ماهی

هواده اسپلش تکفاز

این دستگاه بدلیل قبلیت دسترسی به برق شهری و عدم نیاز به ترانس برق در استخرهای کوچک خانگی استفاده فراوانی دارند. دستگاه هواده اسپلش تکفاز با فواره کردن آب علاوه بر اکسیژن رسانی بدلیل قابلیت تهویه استخر تا عمق یک و نیم متر تاثیر مهمی در خارج ساختن گازهای مهم دارد.

هواده اسپلش ماهیان سردآبی و گرمابی

خرید هواده اسپلش ماهی کپور

مزیت هواده اسپلش تکفاز

 • نصب راحت
 • مصرف برق پایین
 • قابلیت شناوری بالا
 • استهلاک پایین

مشخصات فنی

 • ابعاد:60*60
 • قدرت موتور 1 و 2 اسب
 • تعداد فاز: تکفاز

هواده اسپلش سه فاز

ظرفیت اکسیژن رسانی این دستگاه اسپلش در آب 5000 لیتر در دقیقه و 1950 گرم در ساعت است که نسبت به بسیاری از نمونه های مشابه از توان بیشتری برخوردار است. دستگاه هواده اسپلش سه فاز در مراکز بزرگ آبزی پروری که دارای استخرهای با قطر 8 متر به بالا هستند استفاده می گردد.

دستگاه اسپلش سه فاز قابلیت تخلیه ی فضولات مسمی که به شکل گاز در سطح آب جمع می شوند را نیز دارا است. و باعث کاهش غلظت آمونیاک شده و آنرا به اشکال غیر سمی تبدیل می کند. بنابراین استفاده از دستگاه هواده اسپلش در استخرهای پرورش ماهی جهت حذف مواد سمی ضروری می باشد .در صورتی که این گاز ها از سطح آب خارج نشود، محیط برای رشد و زندگی آبزیان درون استخر مشکل شده و به مرور موجب مرگ آنها می شود.

در حقیقت می توان گفت که استفاده از دستگاه اسپلش برای اکسیژن دهی به استخرها، یکی از کارآمدترین روش های هوادهی می باشد.

هواده اسپلش بچه ماهی سردآبی

هواده اسپلش بچه ماهی

روش های هواده ای دستگاه اسپلش در استخر پرورش ماهی

هواده اسپلش از طریق موتور قدرتمندی که دارد آب را با فشار بالا بر روی پروانه دستگاه منتقل کرده ود در اثر چرخش پروانه هآب بصورت فواره مانند به وا پخش شده و اکسیژن موجود در هوا را به دام انداخته و آنرا وارد لایه های مختلف محیط پرورش منتقل می کند. بهترین کارایی اسپلش های پرورش ماهی در استخر های تا عمق 2.5 متر می باشد.هواده اسپلش استخر ماهیاسپلش 2 اسب تکنو آبزی(موتور استریم)

نکات اساسی در خرید دستگاه هواده اسپلش

در خرید هواده اسپلش توجه به نکات زیر سبب افزایش بازده ای استخر پرورش ماهی می شود.

 1. میزان اختلاط اکسیژن که توسط شرکت سازنده با توجه به تست های انجام شده از دستگاه بیان می شود.
 2. قطر و پهنای فواره قارچی که توسط اسپلش تولید می شود ( اگر عرض استخر بزرگتر از قطر قارچ ایجاد شده توسط اسپلش باشد آب بیرون از استخر ریخته و هدر می رود بنابراین قطر قارچی که اسپلش تولید می کند می بایست با کمتر از عرض استخر ما باشد.
 3. وزن اسپلش هواده نبایست از حد مجاز بیشتر شود این مسئله موجب می شود برای نگهداشت دستگاه بر روی آب مجبور به هزینه زیاد شویم.
 4. میزان جابجایی آب (جابجایی آب اسپلش به شکل هندسی پره های آن و عمق مکش آن بستگی زیاد دارد)
 5. منبع توان اسپلش (با توجه به منبع برق در دسترس تک فاز یا سه فاز اسپلش تک فاز و سه فاز تولید می شود).
 6. قابلیت تعمیر الکترو موتور اسپلش (برخی از سازندگان از موتور های یک بار مصرف استفاده می کنند که در صورت بروز مشکل قابل تعمیر نمی باشد).
 7. جنس شناور نگهدارنده هواده اسپلش (جنس شناورها باید تا حد امکان سبک بوده و علاوه بر عایق الکتریسیته بودن در مقابل اشعه خورشد مقاوم باشند، جنس شناور ها از پلاستیک یا کامپوزیت مقاوم به اشعه UV خورشید ساخته می شود که سبک بوده و روی آب شناور می مانند.

مزایای هواده اسپلش

 1. خاصیت نفوذپذذیری پایین آب
 2. استهلاک پایین
 3. مداومت بالا در زمان استفاده
 4. عملکرد بالا در خروج گاز های مضر مثل دی اکسید کربن، آمونیاک و سولفید هیدروژن
  کاربرد هواده اسپلش
 5. استخرهای بتنی و پیش ساخته پرورش ماهی گرمابی و سردابی
 6. کلر زدایی استخرهای پرورش ماهی
 7. کاهش گاز co2 منابع آبی گازدار

در استخرهای پرورش ماهیان گرمابی با عمق کمتر از 1.5متر قابل استفاده هستند. برای هوادهی ماهیان گرمابی در استخرهای خاکی مناسب ترین دستگاه هواده پدال ویل می باشد که در اندازه های مختلف توسط شرکت فامکو بسته به ظرفیت استخر ارائه می شود.

هواده سوپر اسپلش

دستگاه هواده سوپر اسپلش با توان 1.5 کیلو وات و قدرت 2 اسب حجم اکسیژنی به میزان 2500 گرم در ساعت وارد چرخه آبی می کند، که این میزان برای هوادهی 2 تن ماهی کفایت می کند . این حجم از قدرت دستگاه سوپر اسپلش تقریبا نیروی دو برابر اسپلش معمولی را برای مجموعه های آبزی پروری فراهم می کند. دستگاه سوپر اسپلش مجهز به یک موتور بسیار قوی خارجی ساخت ایتالیا می باشد، این دستگاه بدلیل مجهز بودن به یک موتور قدرتمند دارای عمر مفید بسیار بالای نسبتا به نمونه معمولی می باشد.بنابراین، خرید بی واسطه اسپلش می تواند تاثیر بسیار مهمی در کاهش قیمت و افزایش تولید آبزی در مزارع ماهیان گرمابی و سردابی داشته باشد. در صورت بروز مشکل با مدیریت تماس حاصل بفرمایید.

قیمت هواده سوپر اسپلش

هواده سوپر اسپلش

خصوصیات دستگاه هواده سوپر اسپلش

ظرفیت دستگاه هواده سوپر اسپلش نسبت به هواده اسپلش 5/2 برابر می باشد میزان پاشش آن تا ارتفاع 5/1 متری با قطر 5/4 متر پاشش می نماید. با بکار گیری هواده سوپر اسپلش میزان مصرف برق در برابر میزان هوادهی کاهش قابل ملاحظه ای می یابد. هواده اسپلش حداکثر از عمق یک متری استخر آب را مکش کرده و به صورت قارچی پاشش می کند و این مسئله باعث می شود هواده اسپلش برای استخر های با بیش از یک و نیم متر کارایی مطلوبی در هوادهی و ایجاد جریان بین لایه های آب عمقی استخر نداشته باشد و در لایه های پایین تر از 5/1 متر آب راکد مانده و اکسیژن دهی استخر با مشکل مواجه شود. برای رفع این مشکل با طراحی خاص و انجام تغییرات در نحوه مکش، با اضافه نمودن لوله های استوانه ای آب از لایه های عمیق تر مکش شده و پمپاژ و هوادهی انجام می شود. با استفاده از پمپ هواده سوپر اسپلش علاوه بر هوادهی استخر، در فصول گرم سال که لایه های سطحی آب گرم تر می شود با مکش آب خنک لایه های عمقی و بهم زدن لایه های آب خنک کاری و متعادل سازی دمای آب استخر به شکل مطلوبی امکان پذیر می شود.

لیست قیمت هواده اسپلش

هواده سوپر اسپلش تکفاز نیم متری شیل تکنیک

هواده سوپر اسپلش تکفاز یک متری

سوپر اسپلش 2 اسب تکنوآبزی

سوپر اسپلش 2 اسب تکفاز استریم( تکنوآبزی)

لیست قیمت هواده اسپلش معمولی

هواده اسپلش سه فاز 1.5 اسب

هواده اسپلش 2 اسب (شیل تکنیک)

هواده اسپلش تکفاز سبک (شیل تکنیک)

اسپلش 2 اسب تکنو آبزی

انواع هواده اسپلش پرورش ماهی

۱۴۰۰/۱۰/۳۰
نظرات کاربران
نظر خود را در مورد این محصول با ما در میان بگذارید:
میزان رضایت مندی:
متن نظر: ثبت نظر
ورود یا عضویت در سایت
افزودن محصول به سبد خرید
پرداخت بخشی از هزینه جهت کارشانسی اولیه
بررسی صحت و اصالت محصولات توسط کارشناس
پرداخت مابقی هزینه و هزینه ارسال
ارسال سفارش