بستن
سبد خرید

محصولات ، در گروه آبزارآلات و تجهیزات صنعتی

فیلترهای جستجو
انتخاب گروه
دسته بندی
انتخاب فروشگاه
نمایش محصولات موجود
اعمال فیلتر
فروشگاه اینترنتی واسط / آبزارآلات و تجهیزات صنعتی / اره موتوری و دستی
مرتب سازی بر اساس: ارزان ترین گران ترین محبوبترین پرفروش ترین
اره موتوری بنزینی طرح اشتیل تیغه ۵۰ سانت اره موتوری بنزینی طرح اشتیل تیغه ۵۰ سانت
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری بنزینی طرح هیوندا تیغه ۵۰ سانت اره موتوری بنزینی طرح هیوندا تیغه ۵۰ سانت
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری بنزینی گرتک تیغه ۵۰ سانت اره موتوری بنزینی گرتک تیغه ۵۰ سانت
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری ۴۵ سانتی دوو مدل DACS ۵۲۱۸ اره موتوری ۴۵ سانتی دوو مدل DACS ۵۲۱۸
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
موتوری ۵۰ سانتی دوو(daewoo) مدل DACS ۵۲۲۰ موتوری ۵۰ سانتی دوو(daewoo) مدل DACS ۵۲۲۰
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری ۵۰ سانت حرفه ای دوو مدل DACS ۵۸۲۰XT اره موتوری ۵۰ سانت حرفه ای دوو مدل DACS ۵۸۲۰XT
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره  موتوری زنجیری بنزینی هیوندا TURBO ۸۵۰ اره موتوری زنجیری بنزینی هیوندا TURBO ۸۵۰
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری بنزینی هیوندا مدل: TURBO ۸۶۵ اره موتوری بنزینی هیوندا مدل: TURBO ۸۶۵
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره زنجیری بنزینی هیوندا مدل: TURBO ۵۵۰ اره زنجیری بنزینی هیوندا مدل: TURBO ۵۵۰
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری زنجیری بنزینی هیوندا مدل: TECHNO ۷۰۰ اره موتوری زنجیری بنزینی هیوندا مدل: TECHNO ۷۰۰
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری زنجیری برقی هیوندا مدل: HP۲۴۴۰-CS اره موتوری زنجیری برقی هیوندا مدل: HP۲۴۴۰-CS
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
اره موتوری زنجیری بنزینی ۴۵ سانت رونیکس مدل ۴۶۴۷pro اره موتوری زنجیری بنزینی ۴۵ سانت رونیکس مدل ۴۶۴۷pro
فروشگاه: رونیکس ابزار
قیمت: تماس بگیرید
خرید
1 2
خرید انواع اره موتوری یا زنجیری| بهترین اره زنجیری و مشخصات فنی آن
خرید انواع اره موتوری یا زنجیری| بهترین اره زنجیری و مشخصات فنی آن
خرید اره موتوری زنجیری بعنوان ابزار فنی بعنوان نیاز اساسی بسیاری از افراد می باشد که در زمینه کشاورزی و باغبانی فعالیت می کنند. قیمت اره موتوری چینی و ایرانی در مجموعه بی واسط به نرخ کارخانه و ارزانتر از بازار عرضه می گردند. بهترین اره موتوری در این مجموعه بهمراه تجهیزات کامل و همچنین خدمات پس از فروش بهمراه تجهیزات مختلف عرضه شده تا مصرف کننده بتواند کاربری راحت داشته باشد.
اره موتور زنجیریمعمولا از ملزومات اساسی برخی از مشاغل و کارها همچون نجاری و باغبانی می باشد. اره موتوری و زنجیری معمولا با استفاده از سوخت فسیلی مانند نفت و گاز کار می کنند. امروزه با پیشرفت فناوری اره موتوری مدل شارژی نیز در بازار موجود می باشد. در بازار معمولا انواع متنوعی از اره زنجیری موجود می باشد که بدلیل کیفیت متنوع و همچنین عملکرد بالا بطور ویژه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان می باشند.
دلیل محبوبیت اره موتوری عرضه شده در بی واسط ویژگی های آن و اثبات کاربرد بی نظیر و قدرت این نوع اره می باشد استفاده از تجهیرات فنی مختلف بدلیل سرعت عمل بالایی که دارند سبب افزایش سرعت و کارایی در کار شده اند و راندمان کار بسیار بالایی نیز دارند.

اره موتوری زنجیری

اره موتوری زنجیری با توجه قدرت، سرعت و کارایی بالا در زمینه برش محصولات چوبی یکی از بهترین تجهیزات برش سریع می باشد. اره موتوری زنجیری امروزه بدلیل افزایش سرعت و کاهش زمان صرف برای برش بهترین ابزار برای برش چوب می باشد. امروزه استفاده از اره زدجیری جهت برش چوب های جنگلی بیش از پیش توسعه پیدا کرده و سبب شده که قطع درختان اقتصادی با سرعت بیشتر انجام شده و براحتی جهت فرآیند صادرات آماده شوند. در گذشته جهت هرس کردن و برش انواع چوب های درختان و قطه قطعه کردن چوب از تبر و اره دستی استفاده میشد که زمان زیادی نیاز داشت.

استفاده از اره موتوری زنجیری معمولا سرعت عمل هرس درختان را شکل قابل توجه افزایش داده و در مقابل تجهیزات کلاسیک نیازمند نیروی دست و جسمانی بالا بوده که بسیار طاقت فرسا بوده است. اما کاربرد اره موتوری زنجیری جنبه های بسیاری از این مشکلات را حل نموده است.

اره موتوری زنجیری چیست:

اره موتوری یک ابزار قابل حمل سوختی یا برقی می باشد که بدلیل مجهز بودن به ذنجیر بلند برای برش قطعات بزرگ ناهموار مانند درختان و کنده ها استفاده می شود. یک زنجیر فلزی تیز شده دور میله اره می پیچد و در جهت عقربه های ساعت می چرخد ​​(همانطور که از سمت راست کاربر مشاهده می شود).

ویژگی های فنی اره موتور زنجیری

اره موتوری زنجیری یک دستگاه حرفه ای مخصوص هرس انواع درختان و غیره می باشد که از زنجیره بلند با دندانه های بسیار برنده ساخته شده که بدلیل برندگی بالای براحتی انواع درختان را قطع میکند. اره زنجیری دارای موتور قدرتمند می باشد که با چرخش سریع زنجیره برنده امکان برش شاخ و برگ درختان را براحتی فراهم می کند. اگر بخواهیم مکانیزم اره زنجیری را مورد بررسی بیشتر قرار دهیم. این زنجیر حول یک ورقه ی فلزی نازک می چرخد و سرعت های متفاوتی دارد طول ورقه ی فلزی در اره ی زنجیری میزان برش را تعین می کند.

جهت کاربرد اره زنجیری بمنظور برش تکه های کوچک از نمونه های با طول کم استفاده می شود و جهت برش قطعات چوب با قطر بالا ابهتر است از اره های زنجیری با طول بلند استفاده شود.

مزیت کاربرد اره موتوری زنجیری تسهیل در کار باغبانان و نجارها بوده که براحتی اره سرعت کار باغبانان و نجارها را دوچندان آسان کرده است. به کمک این دستگاه بدون صرف زمان زیاد در هر لحظه می توان چوب را تکه کرد. اره زنجیری که با نام اره برقی یا اره شارژی هم معروف است علاوه بر نجاری و باغبانی در آتش نشانی و برخی از کارهای صنعتی نیز کاربرد دارد. اره شارژی نیروی خود را از باتری تأمین می کند و به نسبت ظرفیت باتری توانایی چندین ساعت کار را دارد.

اره زنجیری معمولا بدلیل زنجیره تیز و برنده ای که دارد کاربرد بدون آموزش این دستگاه ممکن است که به بدن افراد آسیب وارد کند. بنابراین، برای مصرف کننده لازم است که در هنگام جابجایی روی این دستگاه کاور کشیده و درصورت عدم وجود دستگاه تیغه این دستگاه را با فاصله مشخص هنگام استفاده، اره به سمت خارجی گرفته شود.

خرید اره موتوری زنجیری ارزان

جهت خرید اره موتوری زنجیری ارزان لازم هست موارد خاصی را مورد توجه قرار داد. در بازار انواع مختلف اره موتوری ارزان قیمت شامل اره چینی و ایرانی ارزان وجود دارد که دارای کیفیت بالا بوده و عملکرد منحصر بفردی را از خود نشان می دهد.

مهمترین فاکتور خرید اره موتوری ارزان شامل: توانایی موتور، سرعت حرکت زنجیره و طول تیغه این دستگاه می باشد. جهت خرید ارزان اره زنجیری می توانید با مراجع به فروشگاه اینترنتی بی واسط انواع مدل های مختلف این دستگاه را تهیه نمائید. فروشگاه عمده فروشی بی واسط از بهترین و حرفه ای ترین ابزارآلات فنی و باغبانی را گردآوری کرده است.

امروزه با توجه با افزایش قیمت ها، خرید ارزان قیمت یک اره موتوری یکی از مهمترین نیازهای بسیاری از ابزارها کارها می باشد. فروشگاه بی واسط بعنوان یک فروشگاه عمده فروشی انواع برند های اره موتوری زنجیری را به نرخ ارزان و قیمت عمده ارئه می کند.

این مجموعه تمام اطلاعات، مشخصات و قیمت اره ی زنجیری را در سایت بی واسط برای مطالعه بیشتر به مختصر بیان می کند. خرید اره ی زنجیری ارزان قیمت از بی واسط بصورت غیر حضوری است و در کمتر از چند دقیقه صورت می گیرد. این مجموعه انواع برندهای مختلف اره موتوری شامل برند آلمانی اشتیل و برند انگلیسی هیوندای را در انواع قیمت ها عرضه می کند.

اهمیت خرید اره موتوری زنجیری

خرید اره موتوری زنجیزی مدل بنزینی و برقی معمولا برای کاربری های مختلف دارای اهمیت بالا می باشد. این اره موتوری معمولا ویژگی های متعددی را از خود نشان می دهد مهمترین ویژگی این وسیله شامل موارد زیر می باشد.

سرعت بالا:

مهمترین مزیت خرید اره موتوری و برقی سرعت بالای آن می باشد که سبب می شود کارها با سرعت بالای انجام بگیرد. امروزه بکارگیری اره زنجیری سبب شده که برش درختان و الوار در مقایسه با اره دستی قدیمی با سرعت بالایی انجام بگیرد. به طوری که برش دادن الوار و درختان با اره های موتوری 5 تا 10 برابر سریع تر از اره های دستی صورت می گیرد.

صرف انرژی کم تر:

خرید اره موتوری زنجیری معمولا با توجه به وزن و سرعت انجام کار که بوسیله نیروی الکتریکی تامین می گردد جهت برش درختان نیاز به انرژی بالای ندارد. این دستگاه با چرخش 2800 دور در دقیقه نیروی بالای به سطح برش وارد می کند بدون صرف انرژی سبب برش تنه درختان بزرگ می گردد.

برای درک بهتر یک مثال می زنیم: فرض کنید شما قصد برش تنه درختی به قطر 30 سانتی متر را داشته باشید. اره برقی در هر بار تماس زنجیر با تنه درخت به اندازه نیم میلی متر برش ایجاد می کند. به بیانی دیگر زنجیر باید به طور متوسط 600 بار از تنه درخت عبور کند تا بتواند آن را ببرد.

کاربرد اره موتوری زنجیری

عمده کاربرد اره موتوری زنجیری شامل بریدن تنه درختان و هرس کردن درختان در انواع مختلف می باشد. این دستگاه معمولا دارای قدرت بی نظیری برخوردار بوده و بدلیل سرعت عمل بالای این دستگاه به مرور زمان نیز کاربرد آن در صنعت به میزان قابل توجهی افزایش یافته و مورد توجه قرار گرفت. ساختار اره موتوری متشکل از یک زنجیر دندانه دار است که به یک محور دورانی متصل شده است. با شروع فعالیت موتور امکان اره کردن وجود دارد.

اره موتوری چینی

اره موتوری چینی از جمله پرفروش ترین نوع اره زنجیری در بازار می باشند که تحت عنوان و برند های مختلفی قابل عرضه می باشند. اره موتوری چینی معمولا دارای قیمت ارزان می باشند و معمولا بر حسب نوع برند دارای کیفیت های مختلفی نیز می باشند. امروزه کیفیت اره زنجیری چینی به گونه ای است که از لحاظ تکنولوژی با بسیاری از برند ای اروپایی نیز قابل رقابت می باشند. از این اره می توان برای انجام کارهای سبک و سنگین جهت هرس درختان بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار داد. اگر بعنوان چوبکار حرفه ای هستید بساری از اره زنجیری طرح آلمانی و غیره را که توسط چین تولید می گردد می توانید مورد استفاده قرار دهید.

اره موتوری چینی ارزان بوده و قیمتی به مراتب کمتر از نمونه های آلمانی دارد. فروشگاه اینترنتی بی واسط بعنوان مرکز فروش انواع اره موتور بهترین نمونه اره موتور چینی را با بهترین کیفیت و قیمت در تنوع های مختلف عرضه می کند که در بخش از بخش ها دارای گارانتی نیز می باشند. انواع اره هرس در مدل های اره برقی، اره موتوری و اره شارژی قابل ارائه می باشند. اره موتوری و اره شارژی کوچک برای هرس شاخه های نازک استفاده می شود. اره موتوری های با تیغه 50 سانتی متر به بالا برای برش تنه درختان بکار می رود.

انواع اره موتوری یا زنجیری چینی موجود در بازار

اره موتور یا زنجیری اره موجود در بازار ایران در انواع مدل ها و برند های مختلف مانند اشتیل، هیوندا، ماکیتا و بساری از برندهای دیگر موجود می باشند. انواع برندهای مختلف اره موتوری زنجیری معمولا در کیفیت ها و مدل های مختلف عرضه می گردد که هر کدام کیفیت و قیمت مخصوص به خود را دارند. تنوع اره برقی در بازار سبب می گردد هرکدام از افراد متناسب با بودجه خود لره موتوری یا زنجیری مورد نیاز خود را پیدا کنند و در صورت عدم دسترسی به بودجه بالا می توانند یک اره موتوری ارزانتر را تهیه نمائید.

بهترین اره موتوری زنجیری

خرید بهترین اره موتوری زنجیری و غیره معمولا دارای فاکتورهای مختلفی می باشد که توجه به این فاکتورها شما را در امر خرید ایده آلترین اره موتوری یاری می رساند. مهمترین فاکتورهای اساسی در معرفی بهترین اره موتوری شامل موارد زیر می باشند عبارتند از: کیفیت، وزن مناسب، قیمت اقتصادی، استهلاک پایین و طول عمر بالا می باشد. در بازار انواع برندهای مختلف اره موتوری بنزینی و در برخی موارد شارژی موجود می باشد. بخشی از این اره موتوری ها از کیفیت بالا و کارایی منحصر بفرد برخوردارند هستند، تکنولوژی بکار رفته در این اره موتوری مطابق به متد روز با مصرف سوخت کمتر، میزان صدای متعادلتر و وزن سبک تر می باشد که سبب شده تا در این بخش قرار بگیرند.

اره های زنجیری شرکت بوش، شتیل و هندا نیز بسیار قدرتمند و با کیفیت هستند. این اره ها با قدرت و طول زنجیر متفاوت، معمولا تیغه هایی از جنس کروم دارند که از مقاومت بالایی در برابر فشار و خوردگی برخوردارند. همان طور که می دانید شرکت بوش یک شرکت آلمانی است که تولید کننده ابزارهای متنوع و با کیفیت می باشد. اره lrm;های زنجیری این شرکت با ابعاد و قدرت های متفاوت تولید می شوندکه به کمک این دستگاه ها می توان الوارهای چوبی یا تنه ی درختان را به سرعت و سهولت برش داد.

بهترین قیمت انواع اره موتوری و برقی

اگر بدنبال قیمت بهترین اره موتوری زنجیری برقی و بنزینی هستید مجموعه بی واسط بعنوان نمایندگی فروش بهترین محصولات باغبانی انواع اره درختی و باعی را به نرخ کارخانه عرضه می کند. مجموعه بی واسط معمولا انواع اره را بصورت عمده و تک فروشی عزرضه می کند و هدف از این کار تامین این محصولات کشاورزی به نرخ ارزان و قیمت مناسب می باشد. بهترین قیمت اره موتوری معمولا به محصولی که دارای بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت می باشد ارائه می گردد. بنابراین، شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلفی، تازه ترین قیمت این محصول را به دست آورید و از آن در امور مختلفی کار بگیرید.

اره موتوری در بازار معمولا بر حسب مدل ها و برند های مختلفی ارائه می شوند، هر یک از آن ها بر اساس برخی از فاکتورها، دارای نرخ های متفاوتی می باشند. شاخص هایی که در این زمینه مهم شمرده می شوند را در بالا به آن ها اشاره کردیم. با جستجوی بیشتری می توان بهترین اره ها را با قیمت مناسبی تهیه نمود.

قیمت اره موتوری بنرینی

قیمت اره بنزینی در نمایندگی فروش تجهیزات باغبانی بی واسط به نرخ ارزان کارخانه و ارزانتر از بازار عرضه می گردد. اگر بدنبال خرید اره زنجیری از نمایندگی فروش اره موتوری هستید مجموعه بی واسط بعنوان مرکز فروش اره موتوری بهترین مدل اره موتوری را به نرخ کارخانه و ارزانتر از بازار عرضه می کند. قیمت اره بنزینی با توجه به عملکرد بالا و همچنین میزان استهلاک پایین یک نرخ مقرون بصرفه بشمار می رود.

مجموعه ما جزو نمایندگی های برند انواع اره موتوری می باشد. بنابراین نگران قیمت محصولات نباشید زیرا این محصولات در مناسب ترین قیمت ممکن توسط مجموعه ما وارد شده و بدون احتساب هزینه های مختلف به دست مشتریان واقعی می رسد. اگر مایل به استعلام قیمت اره موتوری اشتیل هستید می توانید به صورت آنلاین و به روز، قیمت اره موتوری را در وب سایت ما جستجو کنید و در صورت اقدام به خرید از کارشناسان بخش فروش راهنمایی بگیرید.

لیست قیمت اره موتوری

لیست قیمت اره موتوری زنجیری در مجموعه بی واسط بعنوان بزرگترین مرکز فروش ار موتوری و تجهیزات باغبانی انواع این محصول را به قیمت کارخانه عرضه می کند. مجموعه بی وسط بعنوان نمایندگی فروش اره موتوری زنجیری انواع اره با اندازه مختلف را به نرخ کارخونه و قیمت ارزان ارائه می کند. جهت مشاهده لیست قیمت اره موتوری شارژی و بنزینی با مراجعه به فروشگاه بی واسط از محصولات خریداری کنید.

۱۴۰۱/۰۸/۳۰
ورود یا عضویت در سایت
افزودن محصول به سبد خرید
پرداخت بخشی از هزینه جهت کارشانسی اولیه
بررسی صحت و اصالت محصولات توسط کارشناس
پرداخت مابقی هزینه و هزینه ارسال
ارسال سفارش